بهترین کادو ولنتاین | الوگل | ولنتاین| خرید کادو ولنتاین | خرید هدیه ولنتاین بهترین کادو ولنتاین | الوگل | ولنتاین| خرید کادو ولنتاین | خرید هدیه ولنتاین

بهترین کادو ولنتاین

بهترین کادو ولنتاین
۱۳بهمن ۹۷

بهترین کادو ولنتاین

خرید کادو و هدیه در مناسبت های خاص سال یکی از مواردی است که در بین مردم کشور ما بسیار رایج است. با نزدیک شدن به مناسبت های خاص سال معمولا افراد زیادی اقدام به خرید هدیه برای اعضای خانواده و دوستان خود می نمایند. در این بین بعضی از مناسبت های سال بسیار متفاوت تر از بقیه هستند. چند سالی است که روز ولنتاین در کشور ما طرفداران زیادی پیدا کرده است. کادو ولنتاین نیز به عنوان نمادی از ابراز عشق شناخته می شود. طبیعتا خرید هدیه برای روز ولنتاین نیز روز به روز سخت تر میشود چرا که تنوع هدیه ها افزایش یافته است.

روز ولنتاین اگرچه تاریخچه ای در کشورهای خارجی دارد اما به دلیل این که روز عشق است روز مورد علاقه جوانان و عاشقان ایرانی است. اما خرید یک هدیه خاص و ماندگار در این روز با توجه به سلیقه متفاوت افراد سخت است. چرا که هدیه باید مخاطب را سورپرایز کند و تشخیص اینکه مخاطب با چه چیزی خوشحال می شود به سادگی نیست. اما یک سری از هدایا وجود دارند که همواره حس خوبی به طرف می دهند. گل یکی از این نوع کادوهاست. به ویژه که در شرایط فعلی با استفاده از سبد ها و رنگ های گوناگون دسته گل های بسیار زیبا و شیکی در بازار یافت میشود. اگر قصد دارید هر نوع هدیه ای به عنوان کادو ولنتاین برای عشقتان تهیه کنید بدانید که حتما بااستفاده از گل جلوه ی ویژه ای به آنها می بخشید.

کادو ولنتاین چی بخریم؟

اگه اینجوری دوست داری کادو بدی، پیشنهاد میکنیم اینجا رو نگاه کنی.

جمله ی کادوی ولنتاین چی بخریم یکی از سوالاتی است که به طور مکرر عاشقان در این روز ها از افراد دیگر می پرسند و یا در گوگل جست وجو میکنند. چرا که چند روزی بیشتر تا ولنتاین باقی نمانده است. برای خرید هدیه نسبت به هر مناسبتی ابتدا بهتر است تاریخچه و هدف از نامگذاری آن روز را بررسی نمایید. مثلا برای ولنتاین که به روز عشق معروف است جالب است بدانید آن چیزی که در منابع زیادی نقل شده این بوده است که کشیشی در روم باستان که به طور مخفیانه اقدام به جاری کردن عقد برای سربازان رومی و دختران محبوبشان می کرده توسط پادشاه روم به زندان افکنده می شود (ازدواج سربازان در روم ممنوع بوده و باید حتما مجرد می ماندند). این کشیش خود در زندان عاشق دختر زندانبان شده و بدون رسیدن به یار اعدام می گردد به همین علت به شهید راه عشق معروف شده است. روز ولنتاین نیز از اسم این کشیش گرفته شده است.

بنابراین اولین نکته برای خرید کادو ولنتاین حتما باید یکی از مواردی را که نشانی از عشق در فرهنگ هر جامعه ای دارند مد نظر داشته باشیم. مثلا در کشور ما گل رز قرمز برای عاشقان حس و حال خاص خود را داراست که در مراسم رسمی مانند ازدواج نیز بسیار استفاده می گردد.

مورد دوم خرید هدیه ای می باشد که آرامش را برای مخاطب ایجاد کند و همواره به عنوان خاطره ای برای انسان باقی بماند. زیبایی و بوی دسته گل ذهن و روح انسان را آرامش می بخشد. همچنین اگر یک سبد گل شیک به عنوان کادو ولنتاین خریداری شود و به درستی نگه داری گردد با دیدن و بوییدن آن خاطرات روزهای عاشقانه برای انسان تازه می شود.

یکی از ویژگی های دیگر خرید گل برای کادو ولنتاین این است که شما می توانید با خرید گل ها و دسته بندی کردن آن خود یک نوع سبد یا دسته گل درست کنید و یک کادو دست ساز شیک به عشقتان هدیه دهید چرا که این نوع کادوها بسیار به یادماندنی خواهد بود چرا که کادو یا کاردستی اگر به عنوان هدیه داده شود ارزش دوچندانی نیز پیدا می کند.

نکاتی مهم برای خرید هدیه ولنتاین

برای خرید هر نوع کادویی برای ولنتاین یا روزهای دیگر نکاتی مهمی وجود دارد که در انتخاب کادوی مدنظر شما کمک شایانی می نماید.

  • به دنبال کادوهای گران قیمت نباشید: تصور خیلی از این افراد این است که حتما باید کادوی گران قیمت برای معشوقه خود انتخاب نمایند تا او را تحت تاثیر قرار دهند. اما در شرایط فعلی جذاب بودن کادو مخصوصا برای دختران بسیار مهم تر از قیمت آن است.
  • کادویی برای همه فصول سال بخرید: خرید گل به عنوان کادو ولنتاین برای تموم فصول سال مناسب است زیرا گل همواره در هر فصلی از سال تازه و خوشبو است. رنگ های متفاوت آن در هر شرایطی می تواند معشوقه شما را خوشحال کند.
  • استفاده از گل در شرایط رسمی و صمیمی کاربرد دارد فقط نوع دسته بندی آن مهم است. مثلا برای شرایط رسمی تر می توانید سبدگل تهیه کنید اما برای موقعیت های صمیمی تر می توانید با چند شاخه گل مساله را حل کنید.
  • انتخاب خود را محدود به گل سرخ یا رز نکنید: اگرچه گل سرخ یا گل رز نماد عشق هستند اما می توانید در سبدگل خود گل های زیبایی دیگری نیز قرار دهید و سبد خود را جذاب تر کنید. کادو ولنتاین باید رنگ و بویی عاشقانه داشته باشد اما ممکن است سلیقه فردی غیر از گل قرمز باشد که با قرار دادن آن در دسته گل خود می توانید او را به وجد بیاورید.
  • به فکر شرایط نگه داری گل هایی که هدیه می دهید باشید: عمر گل کوتاه است اما دلیل بر این نیست که شما به فکر نگه داری کردن آن نباشید. اگر به مخاطب خاص خود برای هدیه گل هدیه می دهید بهتر است شرایط و نحوه نگه داری آن را نیز به او بگویید.