شرایط و ضوابط | الوگل شرایط و ضوابط | الوگل

شرایط و ضوابط

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از فروشگاه اینترنتی الوگل را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت (برای خرید از فروشگاه اینترنتی الوگل، ثبت نام در سایت اختیاری می باشد.) باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در وبسایت الوگل رایگان میباشد.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط فروشگاه اینترنتی الوگل

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط الوگل.

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، الوگل حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از فروشگاه اینترنتی الوگل به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

تبصره ۲

توجه داشته باشید که محصولی را که دریافت میکنید به صورت ۱۰۰درصدی شبیه به محصول نمی باشد و کاملا طبیعی هم است و در تمامی فروشگاه های گل چه در ایران و چه در خارج از کشور به همین صورت می باشد.

البته این موضوع به این معنا نمی باشد که محصول دیگری برای شما ارسال شود.بلکه ممکن است اندکی تفاوت وجود داشته باشد.

تبصره ۳

سفارش محصول از ۲۴ ساعت قبل صورت میگیرد.و پس از سفارش در صورتی وجه بازگردانده می شود که محصول فیزیکی شما ساخته نشده باشد.